agenda

agenda

upcoming performances

Sat, 24 February 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Chassé Theater, Breda
tickets
Sun, 25 February 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Zaantheater, Zaandam
tickets
Sun, 25 February 2018, 20:00 - 21:00Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Mon, 26 February 2018, 10:00 - 11:00Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Mon, 26 February 2018, 13:00 - 14:00Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Thu, 01 March 2018, 14:00 - 15:00we're going on a bear hunt (4+)
Evertshuis, Bodegraven
tickets
Sat, 03 March 2018, 10:00 - 17:00huis
C-Mine, Genk
tickets
Sat, 03 March 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Cultura, Ede
tickets
Sun, 04 March 2018, 14:30 - 15:30we're going on a bear hunt (4+)
Wilminktheater, Enschede
tickets
Thu, 08 March 2018, 20:15 - 21:15Speak up!
Verkadefabriek, Den Bosch
tickets
Thu, 08 March 2018, 20:15 - 22:15stimmung I
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
tickets
Fri, 09 March 2018, 20:15 - 21:15Speak up!
Verkadefabriek, Den Bosch
tickets
Sun, 11 March 2018, 13:30 - 14:30we're going on a bear hunt (4+)
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
tickets
Wed, 14 March 2018, 20:00 - 21:30avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Sat, 17 March 2018, 20:00 - 21:30avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Sun, 18 March 2018, 14:00 - 15:30avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Sun, 18 March 2018, 20:00 - 21:30avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Mon, 19 March 2018, 18:30 - 21:00huis
Théâtre d'Arles, Arles
tickets
Tue, 20 March 2018, 18:30 - 21:00huis
Théâtre d'Arles, Arles
tickets
Wed, 21 March 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
tickets
Sat, 24 March 2018, 20:15 - 21:15Speak up!
De Oosterpoort, Groningen
tickets
Sun, 25 March 2018, 10:00 - 17:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Mon, 26 March 2018, 18:00 - 19:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Tue, 27 March 2018, 18:00 - 22:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Wed, 28 March 2018, 14:00 - 22:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Fri, 30 March 2018, 20:30 - 22:00avventure di anima e di corpo
Toneelschuur, Haarlem
tickets
Thu, 05 April 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
tickets
Wed, 11 April 2018, 14:00 - 18:00huis
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventum
tickets
Thu, 12 April 2018, 11:00 - 18:00huis
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventum
tickets
Fri, 13 April 2018, 20:00 - 21:00Speak up!
Bijlmerpark Theater, Amsterdam
tickets
Wed, 18 April 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Theater ins Blau, Leiden
tickets
Thu, 19 April 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Zwolse Theaters, Zwolle
tickets
Fri, 20 April 2018, 21:00 - 22:00Speak up!
Podium Mozaïek, Amsterdam
tickets
Sat, 21 April 2018, 21:00 - 22:00Speak up!
Podium Mozaïek, Amsterdam
tickets
Sat, 28 April 2018, 20:00 - 21:00Speak up!
Korzo, Den Haag
tickets
Wed, 02 May 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
tickets
Thu, 03 May 2018, 20:30 - 22:00daral shaga
Les Treize Arches, Brive-la-Gaillarde, France
tickets
Thu, 03 May 2018, 21:00 - 22:00Speak up!
Podium Mozaïek, Amsterdam
tickets
Fri, 04 May 2018, 20:30 - 22:00daral shaga
Les Treize Arches, Brive-la-Gaillarde, France
tickets
Fri, 11 May 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Theater Bellevue, Amsterdam
tickets
Sat, 12 May 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Theater Bellevue, Amsterdam
tickets
Tue, 15 May 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
tickets
Thu, 17 May 2018, 20:30 - 21:30Speak up!
LUX Nijmegen, Nijmegen
tickets
Fri, 25 May 2018, 20:00 - 21:30dido dido
Operadagen , Rotterdam
tickets
Sat, 26 May 2018, 20:00 - 21:30dido dido
Operadagen, Rotterdam
tickets
Thu, 31 May 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Fri, 01 June 2018, 00:00 - 00:00mask off
Spr!tzl Festival, Amsterdam
tickets
Fri, 01 June 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Sat, 02 June 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Sun, 03 June 2018, 11:00 - 12:00aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Mon, 04 June 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Thu, 07 June 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Fri, 08 June 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Sat, 09 June 2018, 20:30 - 21:30aardappelvreters
Karavaan Festival, Egmond a/d Hoef
tickets
Fri, 15 June 2018, 00:00 - 00:00aardappelvreters
Oerol, Terschelling
tickets
Sat, 08 September 2018, 19:00 - 21:00stimmung I
Gaudeamus Festival 2018, Utrecht
tickets
Thu, 08 November 2018, 19:00 - 21:00stimmung I
November Music, Den Bosch
tickets