agenda

agenda

upcoming performances

Sun, 05 November 2017, 20:30 - 22:00homo instrumentalis
November Music, Den Bosch
tickets
Tue, 07 November 2017, 20:00 - 22:00dido dido
Theater Frascati - Try-out, Amsterdam
tickets
Wed, 08 November 2017, 20:00 - 22:00dido dido
Theater Frascati - Try-out, Amsterdam
tickets
Thu, 09 November 2017, 20:00 - 22:00dido dido
Theater Frascati - première, Amsterdam
tickets
Fri, 10 November 2017, 20:00 - 22:00dido dido
Theater Frascati, Amsterdam
tickets
Sat, 11 November 2017, 20:00 - 22:00dido dido
Theater Frascati, Amsterdam
tickets
Fri, 24 November 2017, 20:30 - 22:00dido dido
Ainsi, Maastricht
tickets
Fri, 01 December 2017, 20:00 - 22:00dido dido
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
tickets
Sat, 02 December 2017, 20:30 - 22:00dido dido
De Lawei, Drachten
tickets
Thu, 07 December 2017, 20:30 - 22:00dido dido
Corrosia theater, expo & film, Almere
tickets
Fri, 08 December 2017, 20:30 - 22:00dido dido
Theater Ins Blau, Leiden
tickets
Sat, 09 December 2017, 20:30 - 22:00dido dido
Theaters Tilburg, Tilburg
tickets
Mon, 18 December 2017, 19:30 - 22:00stille nacht am silbersee
Maartenkerk, Zaandam
tickets
Tue, 19 December 2017, 20:15 - 21:45dido dido
Theater aan het Spui, Den Haag
tickets
Wed, 20 December 2017, 20:15 - 21:45stille nacht am silbersee
Het Concertgebouw, Amsterdam
tickets
Thu, 21 December 2017, 20:15 - 21:45stille nacht am silbersee
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
tickets
Sat, 23 December 2017, 20:30 - 22:00dido dido
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
tickets
Wed, 10 January 2018, 20:00 - 22:00Speak up!
Rotterdamse Schouwburg - try-out, Rotterdam
tickets
Wed, 10 January 2018, 20:30 - 22:00dido dido
Chasse Theater, Breda
tickets
Thu, 11 January 2018, 20:00 - 22:00Speak up!
Rotterdamse Schouwburg - try-out, Rotterdam
tickets
Fri, 12 January 2018, 20:00 - 22:00Speak up!
Rotterdamse Schouwburg - première, Rotterdam
tickets
Sat, 13 January 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Jeugdtheaterhuis Sonnevanck, Enschede
tickets
Sat, 13 January 2018, 20:00 - 21:30dido dido
Plaza Futura, Eindhoven
tickets
Sat, 13 January 2018, 20:00 - 22:00Speak up!
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
tickets
Sun, 14 January 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
AINSI, Maastricht
tickets
Mon, 15 January 2018, 12:30 - 14:00dido dido
Concordia, Enschede
tickets
Wed, 17 January 2018, 20:30 - 22:00dido dido
Toneelschuur, Haarlem
tickets
Fri, 19 January 2018, 20:30 - 22:00daral shaga
Teatre Lliure, Barcelona, Spain
tickets
Sat, 20 January 2018, 19:00 - 20:30daral shaga
Teatre Lliure, Barcelona, Spain
tickets
Sun, 21 January 2018, 14:30 - 15:30we're going on a bear hunt (4+)
Agnietenhof, Tiel
tickets
Sun, 21 January 2018, 18:00 - 19:30daral shaga
Teatre Lliure, Barcelona, Spain
tickets
Wed, 24 January 2018, 18:00 - 21:00huis
HETPALEIS - Try-out, Antwerpen
tickets
Thu, 25 January 2018, 19:00 - 22:00huis
HETPALEIS - Première, Antwerpen
tickets
Sat, 27 January 2018, 10:00 - 17:00huis
HETPALEIS, Antwerpen
tickets
Sat, 27 January 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt
tickets
Sun, 28 January 2018, 10:00 - 17:00huis
HETPALEIS, Antwerpen
tickets
Sun, 28 January 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
CC De Adelberg, Lommel
tickets
Wed, 31 January 2018, 14:00 - 17:00huis
HETPALEIS, Antwerpen
tickets
Thu, 01 February 2018, 14:00 - 15:00we're going on a bear hunt (4+)
Evertshuis, Bodegraven
tickets
Thu, 01 February 2018, 20:30 - 22:00dido dido
Parkstad Limburg, Heerlen
tickets
Sat, 03 February 2018, 10:00 - 17:00huis
HETPALEIS, Antwerpen
tickets
Sat, 03 February 2018, 16:00 - 17:00we're going on a bear hunt (4+)
De Krakeling, Amsterdam
tickets
Sat, 03 February 2018, 20:30 - 22:30Speak up!
Schouwburg de Lawei, Drachten
tickets
Sun, 04 February 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Podium Hoge Woerd, De Meern
tickets
Sun, 04 February 2018, 20:00 - 22:00Speak up!
Het Muziekgebouw, Amsterdam
tickets
Wed, 07 February 2018, 14:00 - 21:00huis
HETPALEIS, Antwerpen
tickets
Thu, 08 February 2018, 20:30 - 22:30Speak up!
Podium Hoge Woerd, Utrecht
tickets
Sat, 10 February 2018, 10:00 - 17:00huis
HETPALEIS, Antwerpen
tickets
Sat, 10 February 2018, 16:00 - 17:00we're going on a bear hunt (4+)
Maaspodium, Rotterdam
tickets
Sat, 10 February 2018, 20:30 - 22:00dido dido
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
tickets
Sun, 11 February 2018, 14:30 - 15:30we're going on a bear hunt (4+)
Theater aan de Slinger, Houten
tickets
Tue, 13 February 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
CC de Steiger , Menen
tickets
Wed, 14 February 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
tickets
Thu, 15 February 2018, 15:00 - 17:00huis
Kaaitheater, Brussel
tickets
Thu, 15 February 2018, 19:30 - 21:30Speak up!
Toneelschuur, Haarlem
tickets
Fri, 16 February 2018, 14:00 - 17:00huis
Kaaitheater, Brussel
tickets
Fri, 16 February 2018, 20:30 - 22:30Speak up!
De Lieve Vrouw, Amersfoort
tickets
Sun, 18 February 2018, 10:00 - 17:00huis
De Warande, Turnhout
tickets
Sun, 18 February 2018, 14:30 - 15:30we're going on a bear hunt (4+)
TAQA Theater De Veste, Alkmaar
tickets
Sat, 24 February 2018, 20:30 - 22:30Speak up!
Chassé Theater, Breda
tickets
Sun, 25 February 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Zaantheater, Zaandam
tickets
Sat, 03 March 2018, 10:00 - 17:00huis
C-Mine, Genk
tickets
Sat, 03 March 2018, 15:00 - 16:00we're going on a bear hunt (4+)
Cultura, Ede
tickets
Sun, 04 March 2018, 14:30 - 15:30we're going on a bear hunt (4+)
Wilminktheater, Enschede
tickets
Tue, 06 March 2018, 14:00 - 21:00huis
De Werft, Geel
tickets
Wed, 07 March 2018, 14:00 - 21:00huis
De Werft, Geel
tickets
Thu, 08 March 2018, 20:00 - 22:00stimmung I
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
tickets
Thu, 08 March 2018, 20:15 - 22:15Speak up!
Verkadefabriek, Den Bosch
tickets
Fri, 09 March 2018, 20:15 - 22:15Speak up!
Verkadefabriek, Den Bosch
tickets
Sun, 11 March 2018, 13:30 - 14:30we're going on a bear hunt (4+)
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
tickets
Wed, 14 March 2018, 20:00 - 22:00avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Fri, 16 March 2018, 20:00 - 22:00avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Sat, 17 March 2018, 20:00 - 22:00avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Sun, 18 March 2018, 20:00 - 22:00avventure di anima e di corpo
Opera Forward Festival, Amsterdam
tickets
Mon, 19 March 2018, 18:30 - 21:00huis
Théâtre d'Arles, Arles
tickets
Tue, 20 March 2018, 18:30 - 21:00huis
Théâtre d'Arles, Arles
tickets
Wed, 21 March 2018, 20:30 - 22:30Speak up!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
tickets
Sat, 24 March 2018, 20:15 - 22:15Speak up!
De Oosterpoort, Groningen
tickets
Sun, 25 March 2018, 10:00 - 17:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Mon, 26 March 2018, 14:00 - 21:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Tue, 27 March 2018, 14:00 - 21:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Wed, 28 March 2018, 14:00 - 21:00huis
LOD Muziektheater, Gent
tickets
Fri, 30 March 2018, 20:30 - 22:00avventure di anima e di corpo
Toneelschuur, Haarlem
tickets
Thu, 05 April 2018, 20:30 - 22:30Speak up!
Rabotheater Hengelo, Hengelo
tickets
Wed, 11 April 2018, 14:00 - 21:00huis
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventum
tickets
Thu, 12 April 2018, 14:00 - 21:00huis
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventum
tickets
Fri, 13 April 2018, 20:00 - 22:00Speak up!
Bijlmerpark Theater, Amsterdam
tickets
Sun, 15 April 2018, 20:00 - 21:00Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Mon, 16 April 2018, 11:00 - 12:30Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Mon, 16 April 2018, 20:00 - 21:00Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Tue, 17 April 2018, 11:00 - 12:30Speak up!
Tanzhaus NRW, Düsseldorf
tickets
Wed, 18 April 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Theater ins Blau, Leiden
tickets
Thu, 19 April 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Zwolse Theaters, Zwolle
tickets
Fri, 20 April 2018, 21:00 - 22:30Speak up!
Podium Mozaïek, Amsterdam
tickets
Sat, 21 April 2018, 21:00 - 22:30Speak up!
Podium Mozaïek, Amsterdam
tickets
Sat, 28 April 2018, 20:00 - 21:30Speak up!
Korzo, Den Haag
tickets
Wed, 02 May 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
tickets
Thu, 03 May 2018, 20:30 - 22:00daral shaga
Les Treize Arches, Brive-la-Gaillarde, France
tickets
Fri, 04 May 2018, 20:30 - 22:00daral shaga
Les Treize Arches, Brive-la-Gaillarde, France
tickets
Fri, 11 May 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Theater Bellevue, Amsterdam
tickets
Sat, 12 May 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Theater Bellevue, Amsterdam
tickets
Tue, 15 May 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
tickets
Thu, 17 May 2018, 20:30 - 22:00Speak up!
LUX Nijmegen, Nijmegen
tickets
Fri, 25 May 2018, 20:00 - 21:30dido dido
Operadagen , Rotterdam
tickets
Sat, 26 May 2018, 20:00 - 21:30dido dido
Operadagen, Rotterdam
tickets
Fri, 01 June 2018, 00:00 - 00:00aardappelvreters
Karavaan Festival, Regio Alkmaar
tickets
Fri, 01 June 2018, 00:00 - 00:00mask off
Spr!tzl Festival, Amsterdam
tickets
Fri, 15 June 2018, 00:00 - 00:00aardappelvreters
Oerol, Terschelling
tickets